BAFRA’DA KARİYER GÜNLERİ PROJESİ

16:36, 05 Mayıs 2016
BAFRA’DA KARİYER GÜNLERİ PROJESİ

Samsun’un Bafra ilçesinde, Bafra Kaymakamlığı önderliğinde ve Bafra Fen Lisesi Koordinatörlüğünde Kültür Merkezi’nde Kariyet Günleri  Projesinde “ İşi Biliyorum, Mesleği Seçiyorum” adlı konuyla ilçede bulunan 11. Sınıf öğrencilere yönelik düzenlenen panale davetli konuşmacı olarak katıldım.

Bafra’daki birçok lisenin bulunduğu 450 öğrecimizin katıldığı benimle birlikte Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bülent Arslan, Lütfi Anlayışlı, Bayram Kopuz, Aytaç Akın ve Bünyamin Yiğit gibi değerleri konuşmacılarımızın olduğu panele ilgi yoğundu.

Öğrencilerimizin yoğun ilgisi ve merakıyla geleceklerini planlama, yön verme, amaçlarına ve başarıya ulaşma konusunda kendi deneyimlerim ışığında keyifli bir konuşma gerçekleştirdim.

Konuşma bitiminde öğrencilerimizin sorularını cevapladıktan sonra Bafra Kaymakamı Sayın Halis Arslan’dan plaket ve katılım belgemizle mükemmel günü sonlandırdık.Bafra’da ilköğretim ve lise hayatımı tamamlamış biri olarak, Bafra’daki öğrencilere konuşma yapmak benim için çok önemli ve ayrı bir yere sahipti. Bu nedenledir ki unutmayacağım güzel bir anım olarak kalacak.