İSTANBUL ‘DA BAFRALILAR GECESİ MUHTEŞEM OLDU

04:15, 14 Ağustos 2015
İSTANBUL ‘DA BAFRALILAR GECESİ MUHTEŞEM OLDU

"Bafralılar Gecesi”  04 Mayıs 2013 Cumartesi günü gecesi İstanbul Kadıköy Moda sahili “Moda Spor Lokalinde” düzenlendi. Geceye Türkiye'nin dört bir yanından yaklaşık 400  Bafralı iştirak etti. Gecede, Türk Sanat Müziği sanatçıları Çağdaş ve Ebru  ve hemşerimiz RECAİ CILIZ ile Grek ve Güncel Pop Müziğin 40 yıllık ustası ALEX  sahne aldı. Bafralılar Gecede Hoş sohbet içerisinde bol bol Bafra nostaljisi yaşadılar.

Eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Astaş Holding Yönetim Kurulu başkan Yardmıcıs,SAMKON Genel Başkanı  Kaya Aşçı, Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulundan Hüseyin Edis, Teknoloji İş Geliştirme Başkanı Aydın Kurnaz, ve Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Metin Genççakır geceye katılımda bulundular.

Dernek Başkan Yardımcısı Av.Dilek Kiraz’ ın başkanlığını yaptığı organizasyon komitesinde Fatih Kazım Kuruçaylı, Suat Yırtıcı, İşletmeci Hamdi Bahir Pınar, Ömer Çetinoğlu, Hakan Acar, Tolgahan Acar,  Zafer Liman ve Hasan Bircan, Fatih Fazlı Ulusal yer almaktadır.